Kako razviti kreativnost i inovativnost svakog pojedinca

Udruga inovatora Hrvatske i Udruga “Nikola Tesla genij za budućnost” u suradnji s Hrvatskom zajednicom tehničke kulture organizirala je 25. veljače 2020. godine u Velikoj dvorani Hrvatske zajednice tehničke kulture radionicu robotike pod nazivom “ Izrada robotskih kolica s daljinskim upravljačem”

Učenici 1. G razreda I. tehničke škole Tesla u pratnji razrednice Ružice Lončar, prof. aktivno su sudjelovali u izradi robotskih kolica.
Voditelj radionice Zvonimir Vađon , ing. el. i vanjski stručni suradnik Udruge inovatora
Hrvatske održao je uvodno predavanje o Nikoli Tesli i njegovim svjetski poznatim izumima.

Svaki učenik izradio je robotska kolica prema uputama voditelja radionice koja je mogao zadržati kao podsjetnik da je na kreativan i inovativan način učinkovito obogatio svoja znanja i vještine.
Upravljali su daljinskim upravljačem robotskim kolicima u određenom prostoru.

Ova radionica lijep je primjer osposobljavanja i stručnog usavršavanja učenika I. tehničke škole Tesla u cilju stjecanja informatičkih i tehničkih znanja i vještina.

• 27. Feb, 2020.